Jimny

Příjem objednávek na model Jimny pozastaven

Nový Jimny AllGrip PRO 4×4

Připraven ovládnout divočinu

Jimny se může vydat tam, kam si ostatní auta netroufnou. Je totiž navržen tak, aby si poradil i s tím nejdrsnějším terénem a nejnáročnějšími povětrnostními podmínkami. Vydejte se do přírody, nebojte se dobrodružství, objevujte.

Bytelné nárazníky

Hranaté nárazníky, zřetelně vystupující ze siluety karoserie a posazené vysoko nad zemí, zlepšují průchodnost terénem, zajišťují štědré nájezdové úhly a chrání kola při přejíždění překážek. Černé nelakované díly také brání poškrábání karoserie a chrání lak před odletujícími kamínky.

LED světlomety s ostřikovači

Kulatý tvar předních světlometů hrdě odkazuje na předchozí generace modelu Jimny. LED světlomety jsou doplněny o ostřikovače, které odstraní bláto, štěrk nebo sníh.

Praktický žlábek kolem střechy

Nastupujte a vystupujte za všech okolností se suchou hlavou. Okapní žlábek, který zabraňuje stékání vody na boky karoserie, zajistí, že Vám voda ze střechy nenateče do vlasů nebo za krk.

Hranatá kapota

Při jízdě v terénu je důležité mít vždy přehled o tom, kudy jedete. Plochá, téměř čtvercová kapota se zřetelnými rohy je navržena tak, abyste měli dokonalou představu o tom, kde končí karoserie a kudy se můžete v terénu vydat.

INTERIÉR

Zaměřeno na to, co je podstatné

Uvnitř Jimnyho není nic, co by Vás rozptylovalo od řízení. Stylově pojatý černý interiér je decentní a přitom vypadá atraktivně. Všechny ovladače jsou navrženy pro snadnou a jednoduchou obsluhu, kterou hravě zvládnete, i když si nasadíte pracovní rukavice.

Funkční design

Jednoduchý a přímočaře pojatý design palubní desky dělá jen radost. Nestrhává na sebe pozornost křiklavými barvami, každý detail je ale promyšlený a pečlivě zpracovaný, aby Vás podpořil při cestách mimo zpevněné silnice.

Přístroje s permanentním podsvícením

Ve dne nebo v noci, na silnici i v terénu – přístroje jsou stále podsvícené, aby byly snadno čitelné. Jejich funkční design skvěle ladí s účelně pojatým interiérem.

Řízení

Robustní systém řízení dává řidiči dobře pocítit, co se děje pod předními koly, přitom však do volantu nepřenáší velké rázy. Volant je potažený kůží, která je příjemná na dotek a zlepšuje dojem z interiéru. Výškové nastavení umožňuje seřídit polohu volantu v rozsahu 35 mm.

Dotykový displej

Dotykový displej multimediálního systému lze pohodlně ovládat i v rukavicích. Systém Smartphone Linkage Display Audio je vybaven 7palcovým displejem. Zařízení sdružuje audiosystém, navigaci a trojici rozhraní Apple CarPlay, Android Auto™ a MirrorLink™ pro ovládání aplikací z chytrého telefonu přímo na displeji v autě.

  

Apple CarPlay je dostupné v zemích uvedených na následujícím odkazu.
Pro více informací včetně výčtu modelů iPhone kompatibilních s Apple CarPlay jděte na web výrobce.
Apple, Apple CarPlay a iPhone jsou ochranné známky Apple Inc. registrované v USA a dalších zemích.
Android Auto je dostupné v zemích uvedených na seznamu pod tímto odkazem.
Vyžaduje aplikaci Android Auto dostupnou přes Google Play a chytrý telefon kompatibilní se systémem Android aktualizovaným na verzi Android 5.0 Lollipop nebo vyšší. Více informací...
Android a Android Auto jsou ochranné známky Google LLC.
MirrorLinkTM - pro více informací navštivte: https://mirrorlink.com/.
MirrorLinkTM je registrovaná ochranná známka Car Connectivity Consortium LLC.

PROFI VYBAVENÍ

Sbalte si vše, co potřebujete mít u sebe

Ať už se proplétáte městskou džunglí, nebo vyrazíte mimo vyjeté cesty, Jimny Vám nabídne překvapivě štědrý vnitřní prostor a praktické schránky na všechny drobnosti, které si potřebujete vzít s sebou.

Praktická schránka v zavazadlovém prostoru

Vezměte si s sebou všechno potřebné vybavení a buďte připraveni na každou možnost. Prakticky zařízený zadní prostor lze snadno zvětšit sklopením sedadel ve druhé řadě. Podlaha i zadní strany opěradel jsou obloženy bytelnými plastovými kryty, z nichž se snadno odstraní jakákoliv nečistota. Dokonale rovná plocha má pravidelný tvar, úhlopříčně zde můžete uložit i dlouhé předměty. Zabudované závity jsou navrženy pro použití užitečného příslušenství, jako jsou například příčky pro oddělení zavazadel nebo háčky, které zvyšují praktickou použitelnost vozidla. Elektrickou zásuvku v zadní části vozu můžete použít k napájení elektrických zařízení za jízdy nebo při práci za autem.